Zpěvák Petr Jana urazil jednoho svého kolegu!

S kým nechtěl, aby jeho děti spolupracovaly?

Kdyby prý Jandův syn hrál ve skupině Kroky, byla by to strašná ostuda.

Začátkem srpna neměl PETR JANDA (74) právě nejlepší období. Při vzpomínání na dětství svých potomků urazil hned několik lidí.

Frontman skupiny Olympic nejspíš vůbec netušil, jaký poprask svou otevřenou zpovědí způsobí. Všechno začalo jeho prohlášením, že si nepřál, aby jeho dnes již zesnulý syn PETR (†35) hrál ve skupině Kroky. „To by byla strašná ostuda!“ nechal se slyšet Janda.

Prosil, aby odmítl

Skupinu Kroky založil v 70. letech FRANTIŠEK JANEČEK (71) a nutno podotknout, že s ní válcoval tehdejší popovou scénu. Petr coby zapřísáhlý rocker tak logicky mezi jeho fanoušky rozhodně nepatřil. Když tedy Janeček tehdy oslovil jeho syna kvůli možné spolupráci, donutil ho prý, aby nabídku odmítl.

Také vás může zajímat ...

Korunu všemu Janda nasadil, když navíc ještě prozradil, že jeho dcera MARTA (42) chtěla napsat píseň po hitmakerovi MICHALU DAVIDOVI (56).

„To jsem nemohl v žádném případě dovolit, aby šla v jeho šlépějích!“ řekl bez skrupulí.

Film Den nezávislosti: Nový útok mìl 22. 6. 2016 premiéru v pražském multikinì IMAX.
Michala Davida zřejmě Janda moc nepotěšil!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...