Zradila manžela krátce po svatbě?

Zdá se, že Patricie Solaříková si s manželem nevyjasnili budoucnost. Zatímco ona dává přednost kariéře, on by už nejraději choval potomka. Jde o první krizi tak krátce po svatbě?

Není to tak dávno, co Patricie Pagáčová, dříve Solaříková, oznámila, že se po odchodu z Ulice vrací zpět na obrazovky. Kdo se ale těšil, že bude na Nově zase každý večer vídat milou učitelku Terezu, ten se hluboce spletl. Pagáčová, přiznala, že její kroky vedou ke konkurenční televizi.

Také vás může zajímat ...

Chtěla se nejdřív vdávat

Podle Patricie už to zkrátka chtělo změnu a rozhodně netoužila být herečkou jedné role. Jenže nabídky do filmu se zrovna dvakrát nehrnuly, takže když přišla nabídka z primáckého Modrého kódu, neváhala. Koho tím ale možná zaskočila víc než své fanoušky, byl její manžel Tibor Pagáč (27). Ten se totiž podle všeho těšil, že si se svou krásnou ženou pořídí co nevidět miminko.

V létě tvrdila herečka, že se chce nejdřív vdát a až potom se zabývat otázkou rodiny. „Nejdřív svatba, potom dítě, tak to uznávám. O dítěti se zatím nebavíme,“ uvedla s tím, že by se ještě chtěla věnovat práci. Manžel má prý ale jiné představy. Podle všeho si myslel, že po romantické svatbě Patricie otěhotnění.

Ta se však mateřství zatím zuby nehty brání, a to i přesto, že její seriálové kolegyně a kamarádky už dávno rodiny mají. Tibor si nejspíš sliboval od konce v Ulici právě založení rodiny. Jenže místo toho přišla ledová sprcha a další nekonečný seriál, který bude stát jeho manželku spoustu času.Na rodinu tak holt nezbude čas.Sama Patricie zcela otevřeně přiznává, že by pochopitelně v budoucnu dítě s manželem chtěla, jenom ne teď.

Hlavně kariéra

Necítí se na to být matkou a zřejmě má dojem, že by o něco přišla. Představitelka Terezy Jordánové z Ulice se nechala slyšet, že na dítě má přece ještě spoustu času a ráda by si ještě chtěla užít své kariéry. Patricie totiž vůbec nepochybuje o tom, že má šanci uspět jako herečka i v jiných projektech než byla Ulice.

A to i přes to, že od jejího konce v seriálu se to pracovními nabídkami zrovna nehemžilo. Modrý kód teď vnímá jako svou šanci ukázat, že dokáže zahrát i něco jiného. Zatím herečka prozradila, že pilně natáčí a její postava se jmenuje Laura. Na obrazovkách ji diváci uvidí ale až po novém roce. Zda to bylo šťastné rozhodnutí, ukáže až čas.

Tibor je prý zklamaný, protože se na dítě velmi těšil, ale věří, že jeho manželka nebude mateřství odkládat příliš dlouho. Lidé z blízkosti páru tvrdí, že se snaží Patricii chápat, přesto ho její rozhodnutí zasáhlo. Byl prý překvapený, ale nechce tlačit na pilu. Otázkou ovšem je, jak je možné, že si manželé takhle zásadní životní krok nevyjasnili. Herečka tvrdila, že dítě zatím neřeší.

Nebyla to ale spíš ona, kdo mateřství neřešil a soustředil svou pozornost jinam? Není přece možné, aby přehlédla touhu svého muže po dítěti.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama