Zralá pokožka

Hlubší vrásky

S přibývajícím věkem se pokožka stává méně hydratovanou, snižují se její regenerační schopnosti a dochází ke vzniku hlubších vrásek. Proto potřebuje speciální péči.

Pleťová maska na unavenou pleť

  • Potřebujete: 1 zralé avokádo, 1 lžičku medu, 1 lžičku bílého jogurtu, 1 lžičku čerstvé citronové šťávy (u citlivé pleti se sklonem k alergiím lze citronovou šťávu vynechat ).
  • Postup: Avokádo vydlabejte ze slupky a rozmělněte vidličkou na jemnou kaši. P o t o m přidejte zbylé ingredience a všechno promíchejte. Naneste na obličej, nechte působit 15 minut a nakonec důkladně opláchněte teplou vodou.

Maska proti vráskám na čele

  • Potřebujete: 1 lžičku hroznové šťávy a 1 lžičku medu.
  • Postup: Namočte vrásky na čele směsí hroznové šťávy a medu a nechte působit asi 20 minut. Potom omyjte teplou vodou a obličej osušte měkkým ručníkem. Hroznová šťáva pomáhá uzavřít vlhkost a zanechává pleť hydratovanou. Med zase podporuje produkci elastinu a kolagenu, které udržují pokožku pevnou a pružnou.

Maska proti hlubokým vráskám

Také vás může zajímat ...

Potřebujete: malý kousek zralé papáji.
Postup: Přetřete jím hluboké vrásky na čele, na bradě nebo kolem nosu a rtů. Pokud tento rituál budete provádět každý den, rýhy v pokožce se výrazně zjemní a pleť se celkově prosvětlí. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...