Zralé ženy si užívají mnohem víc

Nejnovější studie zkoumala milostný život žen v různém věku a způsobila pořádný rozruch! Ukázalo se, že ani v šedesáti, ani v sedmdesáti letech nekončí sexuální aktivita mnohých žen. Ukázalo se, že si starší ročníky dokážou milostné chvilky mnohem víc užít, a tak jsou spokojenější než zamlada.

Většina z dotázaných žen prozradila, že se sice ve vyšším věku dostavuje sexuální touha jen vzácně, ale když už přijde, stojí to za to. Tajemství 800 žen Lékaři zkoumali 800 žen ve věku 50 – 70 let. Sledovali jejich současnou sexuální aktivitu s ohledem na zdravotní stav, užívání hormonů v průběhu menopauzy, i po ní, a také jejich schopnost vzrušení.

Také vás může zajímat ...

S věkem sice sexuální touha žen klesá, a čtyřicet procent pociťuje touhu méně, než zamlada. Jen každá pátá žena uváděla vysokou míru sexuální touhy. I tak ale 67 procent zkoumaných žen uvedlo, že mají ze sexu stále potěšení.

Na vášeň není nikdy pozdě

Ukázalo se, že i ve věku kolem sedmdesáti let zažívá polovina zkoumaných žen silné vzrušení a orgasmus, i když jen zřídka cítí touhu. Bez ohledu na to, zda měly stálého nebo občasného partnera, sexuálně uspokojených bylo 61 procent žen.

Takže dobrá zpráva! Zralé ženy mohou být plně uspokojené, i když se milují méně, než zamlada. Znají své tělo a dokážou ocenit emocionální a fyzickou blízkost muže ve své náruči..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...