Zrzavá dračice sbalila hošíka

Zrzavá herečka slovenského původu Táňa Pauhofová (35), která excelovala jako filmová Lída Baarová, kráčí cílevědomě vpřed. Z její vily, kterou staví na luxusním lesním předměstí rodné Bratislavy, sice nestojí ještě ani základy, Táňa ale už ví, koho si do ní přivede.

Také vás může zajímat ...

Je to o deset let mladší zvukový technik a skladatel Jonatán Pastirčák (25), se kterým se seznámila na jaře během zkoušek ve Slovenském národném divadle. Mladíček se vzhledem maturanta, který pro její představení Antigona skládá hudbu, se k tomu obsáhle vyjádřil: „Ano, miluju Táňu.“ Hereččiny vztahy předtím skončily vesměs kvůli tomu, že byla příliš pracovně vytížená, tak věřme, že bude její junior pilně skládat a vynechá žárlivé scény, případně že se při jejím natáčení nechá sbalit a odvézt jako zavazadlo, aby vztah přežil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...