Zrzku ze Slunečné nahánějí zlí šílenci!

Ještě se v seriálu ani pořádně neohřála, ale už má spoustu vzkazů a esemesek. Bohužel nejsou vůbec blahopřejné ani láskyplné.

Krásná a zrzavá Denisa Nesvačilová (29), která se se svým dokonalým úsměvem montuje jako nevlastní sestra Popelkových do vztahu hlavních hvězd, Evy Burešové (27) a Marka Lambory (25), zažívá dokonalou smršť výhrůžných a sprostých e-mailů a esemesek od duševně slabších diváků.

Také vás může zajímat ...

Ti si ji ztotožnili s rolí zlobivky Karolíny a ignorují i ujištění „Týny“ Burešové, že jsou v civilu nejlepší kamarádky. Pěkný honorář, který v momentálně nejúspěšnějším českém nekonečném seriálu pobírá, tak Nesvačilové poněkud hořkne.

Uvidíme, zda se to časem zlepší, až její postava podnikne sympatičtější věci a nebude z ní novodobý doktor Cvach. Nad věcí se nedá úplně mávnout rukou, a to bez ohledu na to, že v Česku žádný, ani „pošahaný“ fanoušek ještě nikoho slavného nenapadl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama