Ztrácí muže i práci?

Nedávno oslavila narozeniny. Party se však nekonala, naopak den to byl velmi smutný. JITKA SCHNEIDEROVÁ (47) totiž zažívá velmi těžké období. Postupně jí totiž mizejí všechny životní jistoty.

Před fanoušky na sociálních sítích hýří štěstím. Neustále píše o dobru a lásce, radosti ze života a o tom, jak úžasnou rodinu má. Neskrývají se za těmito slovy ale jen pocity obrovské bolesti a prohry?

Také vás může zajímat ...

Jitka Schneiderová (47) ze seriálu Profesor T. si na první pohled žije jako v bavlnce. Má krásnou dceru, úspěšného partnera, je oblíbená a má práci snů. Jenže je
všechno tak, jak se na první pohled zdá.

Ona chce svatbu, on dítě

Jedinou jistotou v jejím životě tak zřejmě je její dcera Sofie Anna (13). Proč jí však není její partner ani práce? S Lukášem Pitterem (40) tvoří pár už pět let.

Vždycky si přála mít velkou rodinu a být něčí manželkou, a to i přesto, že rozvod s prvním mužem Davidem Švehlíkem (48) nebyl zrovna procházkou růžovým sadem.

I tak by ale zřejmě neváhala do manželství skočit podruhé. Problém je ovšem v tom, že Pitter se do manželství příliš nežene, zato by rád konečně zplodil svého potomka.

Zatím totiž vychovává jen dceru své partnerky. To ale mnohým mužům nestačí. Herečka se už však pochopitelně na dítě necítí, a tak je otázka, jak to udělat, aby bylo oběma vyhověno a všichni byli spokojení.

Chodí kolem sebe po špičkách

Na toto téma se měli bavit už mnohokrát, ale k žádnému rozřešení nedošli. Samozřejmě existuje varianta, že se rozejdou a každý půjde vstříc svému štěstí. Na druhou stranu se ale stále mají rádi.

O své sny ale nechce přijít ani jeden. A tak se ocitli v bludném kruhu. Napětí se mezi nimi údajně den co den stupňuje. Chodí kolem sebe po špičkách a nevědí, co si počít.

Proč má špatnou pověst?

A jde samozřejmě i o práci, kterou mají oba takovou, jakou si vždycky přáli. Problém je ovšem v tom, že zatímco herečka ji nemůže vykonávat, Pitter jako designér ano, ale poklesl o ni zájem.

Nikdo neví, co se bude dít dál. Jitka má navíc další problém, přestává totiž o ni být zájem jako o herečku. Lidé ji vnímají, a to nejen kvůli rolím, jako potvoru, která chce být všude, chce všechno vlastnit a občas bývá dost nepříjemná.

Zdali je to pravda i v reálném životě, ovšem nikdo neví. Tyto spekulace se začaly roztrubovat mezi lidmi poté, co se rozvedla se svým exmanželem. V tomto případě totiž většina stála na straně Švehlíka. Proč?

Jitka totiž později přiznala, že ho opustila, protože údajně nesplňoval její představy ideálního manžela.

Nemá žádnou jistotu

Schneiderová totiž touží po celoživotním vzrušení. Klid a jistota pro ni zřejmě to pravé nikdy nebyly. Teď by ale alespoň tu jistotu brala. Pitter jí zřejmě se svatbou nevyhoví, a co se týká práce, i zde začíná ztrácet pevnou půdu pod nohama.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...