Ztrácí se jí paměť

Stále patří mezi nejvýznamnější české legendy a byla velmi žádanou herečkou, protože překypuje vtipným charisma. Pokročilý věk Jiřiny Bohdalové (87) se však nedá zastavit stejně tak, jako u každého jiného smrtelníka.

V poslední době se ovšem zdá, že začala pomalu ztrácet svoji pamět. Šokovala publikum Během stého výročí od založení Československa některým divákům ukápla slza. Bylo to kvůli tomu, že začali mít o Bohdalovou strach.

Také vás může zajímat ...

Během toho, co dávala rozhovor pro televizi jí dělalo problém časové zařazení jejích odpovědí. Navíc si nedokázala vybavit konkrétní vzpomínky. „Já jsem o 3,5 roku mladší než naše republika,“ řekla v rozhovoru.

„Jako osobnost posledního století bych vyzdvihla Karla IV,“ perlila dál. Řeší peníze Vypadá to, že Jiřina je na tom špatně, když si nevzpomíná ani tak zásadní fakta. Těžko by si v tento den dělala legraci.

Bohdalka dodnes žila z předchozí herecké slávy, jenže ani ta není věčná. Trápí ji nedostatek peněz kvůli tomu, že prodělala na vkladu do falešných obrazů. Snad se Jiřiny pamět zlepší natolik, aby se ještě dokázala naučit texty k novým hrám.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama