Ztráta miláčka mu zlomila srdce

Místo toho, aby se herec Orlando Bloom (43) těšil na prvního potomka s Katy Perry (35), který na svět zavítá každým dnem, truchlí pro ztraceného pudlíka Mightyho (†2).

Po týdenním pátrání je podle herce nejspíš mrtvý. „Mighty už přešel na druhý břeh. Po sedmi dnech pátrání od východu do západu slunce jsme našli jeho obojek. Byl víc než jen parťák. Byla to má spřízněná duše,“ pláče na sociální síti představitel Legolase z Pána prstenů.

Také vás může zajímat ...

Vypadá to, že se herec vzdal veškeré naděje na nalezení psího miláčka, se kterým pravidelně cestoval i do Česka na natáčení seriálu Carnival Row, dokonce spolu byli viděni také v pekárně pro psy.

Ovšem tělíčko malého Mightyho nikdo nenašel. Kde tedy herec bere jistotu, že je jeho pejsek mrtvý? Nabízí se ještě verze, že pudlíka někdo unesl jako „suvenýr“ po herci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...