Ztráta, s kterou se nemůže vyrovnat!

Profesionální herec prý dokáže věrohodně zaplakat takřka na povel, herec Martin Stránský (50) se však dostal do situace, kterou nečekal a kdy se přemáhat vůbec nemusel.

Při natáčení pořadu televize Nova, kde se vzpomínalo na výrazné body Ordinace v růžové zahradě – kde Martin hraje MUDr. Otu Kováře – se dostali do bodu, kdy umírá Jan Šťastný (54), kdysi představitel primáře Frynty.

Také vás může zajímat ...

Je to dost naturalistická scéna, ve které žádá kolegu o eutanazii. Stránský se při ukázce téměř složil, plakal a nebylo to jen tím, že takové situace jsou pro herce i štáb stresující.

„Kdyby mě někdo o něco takového požádal, donedávna jsem si myslel, že to nejde, že má v sobě člověk nějak zakódovanou morálku, ale já jsem loni přišel o mámu,“ vzlykal před kamerou herec.

Na poslední scénu se Šťastným vzpomínají nezávisle na sobě všichni, kdo u ní byli, od herců po osvětlovače. Mnozí prý slzeli ještě cestou domů!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...