Ztratil s milenkou už trpělivost?

Vztah Felixe Slováčka (77) a Lucie Gelemové (37) se prý otřásá v základech. Dosud se měla výtvarnice u muzikanta doslova jako v bavlnce.

Slováček ji hýčkal, teď ale řekl dost a dal své milé nůž na krk. Odmítá ji prý už dál sponzorovat a dožaduje se, aby se jeho partnerka naučila finanční soběstačnosti. Když se ti dva seznámili, byla Gelemová často označována za zlatokopku, která svedla staršího pána.

Také vás může zajímat ...

Ačkoli muzikant dlouho svou lásku bránil, zdá se, že mu došlo, jak se věci ve skutečnosti mají. Lucie si prý zvykla na pohodlíčko, drahé dárky, dovolené a luxus. Komu by se to nelíbilo, ještě v případě, že nic z toho nemusíte ve většině případů platit.

Zlatý kohoutek se však prý zavírá, a Gelemová se musí snažit sama. Saxofonista byl rád, když výtvarnice Lucie nastoupila jako správkyně restaurátorských dílen na Pražský hrad a začala se věnovat něčemu jinému než péči o Felixe.

Největší radost z jejich krize má prý Dagmar Patrasová (64), která na rozhazování Gelemové mockrát upozornila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama