Ztratila dva muže svého života

Poslední roky má Dara Rolins (46) neskutečnou životní smůlu. To se nyní bohužel znovu potvrdilo, když se dozvěděla, že navždy ztratila dva muže, kterým patřilo její srdce.

B ěhem pouhých dvou dnů musela Dara Rolins (46) oplakávat své dva nejbližší. Nejprve ji zasáhla zpráva o smrti Karla Gotta (†80), který pro ni byl druhým otcem a pomohl jí nastartovat kariéru a jen o den později se dozvěděla, že zemřel i její bývalý milenec Petr Vlasák (†45).

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka se netají tím, že se jí v této chvíli jen těžko hledají slova. „Odešli další dva lidé, kteří patřili do mého života. Jeden v den svých narozenin. Můj dobrý kamarád, bývalá láska, velký bojovník Petr Vlasák, navždy v mém srdci…“ rozněžněla se Dara a nezapomněla pochopitelně ani na svého velkého učitele Karla Gotta. Přiznala, že cítí obrovskou bolest.

Byl pro ni bohem Při vzpomínkách na Karla Gotta se zpěvačka místy neubrání slzám. Když ho poznala, bylo jí stejně jako dnes její dceři Lauře (12). Byl jejím vzorem, trpělivým učitelem a upřímným nadšencem, pokud šlo o její talent. Vždy jí to prý velmi lichotilo a vážila si jeho obdivných slov.

„Dívala jsem na něj jako na boha, můj druhý hudební otec,“ popisuje Dara s tím, že pro ni byl hnacím motorem a její láska a obdiv k němu jsou navždycky nezpochybnitelné. Kolotoč neštěstí Petr Vlasák měl nádor na mozku a rakovina i přes intenzivní léčbu stále postupovala.

Zdá se, že od chvíle, kdy zpěvačka nešťastnou náhodou srazila motocyklistu, který na následky nehody zemřel, pronásleduje ji v životě smrt a smůla. Rozpadly se jí vztahy jak s Matějem Homolou (46) tak i s Patrikem Vrbovským (42).

V roce 2016 jí navíc navždy odešla i nejlepší kamarádka a manažerka Eva Skallová (†36).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...