Zůstala sama se svým trápením?

Poslední týdny jsou pro ni asi hodně složité.

Nemá být náhodou, že se herečka ze seriálu Ulice Vanda Hybnerová (51) už nějakou dobu neukázala po boku mladšího partnera Jakuba Choury (38). Zlí jazykové tvrdí, že se už dlouho nescházejí.

Jak zvládá samotu?

Také vás může zajímat ...

Možná se tak postupem času sami sobě odcizili a není tedy vyloučeno, že už buď Vanda, či Jakub vztah ukončili. Pokud tomu tak je, musí být pro Hybnerovou poslední týdny hodně složité. Kvůli koronaviru jsou uzavřena divadla, nenatáčí se Ulice a nejsou ani žádné společenské akce.

Vše je pro Vandu ještě složitější proto, že už z rodného hnízda vylétly její dcery Josefína (25) a Antonie (20) a je tak reálné, že ji nouzový stav uvěznil v jejím příbytku samotnou.

Nouzové řešení

A není tak vyloučeno, že se začne seznamovat prostřednictvím internetu. Rozhodně by nebyla první ani poslední celebritou, která by něco takového zkusila. Sice se se svým případným „objevem“ hned nebude moct sejít na sklence či dobré večeři, ovšem alespoň bude mít víc času ho poznat. Říká se totiž, že její milostný život od rozvodu se Sašou Rašilovem (47) nefunguje zrovna ideálně.

Někteří dokonce tvrdí, že se z něj stále úplně nevzpamatovala a nejspíš tak pro ni může být pořádně složité přihlížet, jak si její ex založil novou rodinu. A možná právě to, že stále truchlí, mohlo způsobit, že jí nevyšel vztah s Chourou.

Vždyť se šuškalo, že k němu byla odtažitá a neustále mu dávala najevo, že víc než občasné návštěvy nechce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...