Zůstane mamince navěky na krku?

Obklopuje se přáteli, žije prací a její svobodný život se jí velmi zamlouvá. Herečka známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Martina Randová (48) měla v minulosti na muže smůlu a možná proto už je raději ani nevyhledává.

Doposud se s žádným neusadila, nemá děti a nemá ani vlastní bydlení. Zatím bydlí stále s maminkou, která byla za její společnost ze začátku ráda, ale teď údajně začíná zjišťovat, že soužití s dcerou má i své mouchy.

Také vás může zajímat ...

POZDNÍ PŘÍCHODY MATKU ROZČILUJÍ?

Jako herečka má Martina celkem nabitý program. Z natáčení se často vrací i pozdě v noci. Čas od času si samozřejmě zajde s kolegy na nějaký ten večírek, a to se vrací i v ranních hodinách, což má její mamince dost vadit.

Má ráda svůj klid a nebaví ji, když ji dcera v jednom kuse budí a dělá hluk. Zpočátku to respektovala, ale teď by byla, asi jako každá maminka, ráda, kdyby se Martina konečně usadila a žila ve svém.

Přála by jí také hodného manžela, o kterého by se mohla opřít, ale Randová o tom zřejmě nechce ani slyšet. U maminky chce zůstat asi co nejdéle, přece jen má o vše postaráno a nemusí si dělat starosti s chodem domácnosti.

DRSNĚ HO ODMÍTÁ

Proslýchá se, že Martina nemá o nápadníky nouzi. Momentálně jí má nadbíhat jeden známý, který ale není ze světa showbyznysu. Randová se s ním seznámila přes kamarádku a tajemný ctitel na ni od té doby nemůže přestat myslet.

Měl Martinu hned několikrát kontaktovat a snažit se ji pozvat na schůzku, ona ho ale vždy drsně odmítla. O svém milostném životě má nejspíš jasno a nechce si do něj nikoho pouštět.

Třeba se ale brzy najde někdo kdo její chladnou povahu prolomí a dokáže jí, že vztah může být i krásný. To by udělalo radost především její mamince, protože by si moc přála vidět milovanou dceru kráčet k oltáři. Uvidíme, zda se dočká, zatím to tak ale bohužel nevypadá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...