Zůstane nakonec zase sama?

Třikrát byla Lucie Borhyová (42) zasnoubená a třikrát ze svatby sešlo. S partnerem Michalem Smečkou (31) žije již čtvrtým rokem a sama už si je sotva jistá, že je to ten pravý.

Po krásné moderátorce Lucii Borhyové (42) šílejí davy fanoušků, přesto to s muži neměla nikdy jednoduché. Všichni její dosavadní osudoví partneři ji nakonec opustili.

Také vás může zajímat ...

„Je pravda, že jsem byla už třikrát v životě požádána o ruku, takže jsem vlastně už třikrát skoro vdaná byla,“ uvažuje blondýnka s tím, že má doma v šuplíku tři zásnubní prsteny, ale ani s jedním ze svých partnerů před oltářem neskončila.

Už několikrát mluvila moderátorka o tom, že by se svatbě nebránila.

„A kdo bude jednou ten pravý, uvidíme,“ krčí rameny Lucie, která žije už čtyři roky s právníkem Michalem Smečkou (31). Slyšet něco takového pro něho asi nebylo ničím příjemným. Zdá se totiž, že blondýnka si není vztahem vůbec jistá, a to ještě nedávno mluvila o tom, že by si dokázala představit stát se potřetí maminkou. Co se mezi partnery stalo?

Zasáhla je snad krize?

Nebo má jen moderátorka strach, že se Smečkou ztrácí drahocenný čas? Několikrát se už velmi ošklivě spálila a zřejmě by nerada své chyby opakovala. Krutou životní lekci z partnerství jí zasadil nejprve řecký podnikatel Niko Papadakis (41), který ji opustil ještě před narozením jejich syna Lucase (12) a následně i Michal Hrdlička (31), s nímž má dceru Lindu (6).

Pokud má přivést moderátorka na svět třetí dítě, pak to chce nejspíš udělat coby vdaná paní.

Vzhledem k tomu, že jí tikají biologické hodiny, není divu, že je z pasivity partnera nesvá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama