Zůstane nehybná?

Zpěvačka Eva Pilarová (79) je i po dlouhém léčení stále k nepoznání. Drasticky zhubla a bez svého manžela by snad ani nemohla normálně fungovat. Vypadá to snad, že už bude navždy odkázaná na své nejbližší?

Po operaci, kterou musela zpěvačka Eva Pilarová (79) podstoupit v červenci tohoto roku se její pohybové omezení nijak nezlepšilo. Zdá se, že s odchodem z nemocnice to přeci jenom uspěchala, doktora neposlechla a zlomeniny kyčle a ramene zanedbala.

Také vás může zajímat ...

Nechtěla totiž odmítnout své plánované koncerty. Nebylo jí to ovšem k ničemu platné. Bohužel musela kvůli bolestem stejně zrušit všechna turné v srpnu i v září. Kdyby zpěvačka zůstala v nemocnici o něco déle, nemusela by být po operaci závislá na chodítku.

Teď ji problémy trochu polevily, takže je Pilarová závislá pouze na holi. Manžel jí musí obouvat boty Pilarová se svěřila, že musí pravidelně navštěvovat fyzioterapii a je to pro ni velká dřina a bolest.

Snaží se, aby mohla hůl co nejdříve odložit. Vychrtlou zpěvačku totiž trápí především to, že bez svého muže nedá ani ránu Ten ji totiž musí každý den oblékat a v podstatě všude doprovázet. Není si schopná ani obout boty.

Tělo jí nedovolí žádné větší pohyby, proto si musea vyvýšené křesílko. Dalo by se tím pádem předpokládat, že se pomalu ale jistě smiřuje s tím, že už její život nikdy nebude jako dřív. Konec koncertování? Při stém výročí založení Československa Pilarová sice konečně vystoupila na Staroměstském náměstí, ale ani tam se bez své hole neobešla.

Dostat se na jeviště pro ni nebylo možné bez pomoci moderátora. Když dozpívala duet s Jiřím Suchým (87), vypadalo to, že ji tato akce stála velké úsilí. Eva přitom plánuje ještě několik koncertů do konce roku.

Neměla by si přeci jenom odpočinout a své nedoléčené zlomeniny nechat konečně uzdravit? V jejím věku není radno nic zanedbávat. Navíc fanoušci Evu zbožňují jako stále tu čipernou a usměvavou ženu. Přece snad ani ona sama nechce zažít ty lítostné pohledy smutných diváků.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama