Zůstane sám bez pěnez i bez ženy?

Dalo by se říci, že se dostal do opravdu prekérní situace. Když Daniel Hůlka (52) konečně vyřešil své letité problémy s manažerkami tak, že zaměstanal svoji manželku Barboru Klement Hůlkovou (29), přišla nucená pauza, a jsou tak bez práce oba!

Rodině, která stále žije v provizorním mobilheimu, který si postavili na zahradě před domem, jejž postavil Hůlkův otec a jehož rekonstrukci zpěvák stále odsouvá, se tak rozplývá představa o stěhování do vlastního. Navíc ani ten mobilheim prý není úplně tak Hůlkův.

Také vás může zajímat ...

Všechny ho okradly?

O zpěvákovi se v posledních letech psalo mnohem víc než ve spojitosti s jeho kariérou o problémech, které měl právě se svými zaměstnankyněmi. Vše začalo, když ho Michaela Kocourková (34), která ho tehdy zastupovala, nařkla, že jí dluží peníze, a nechala mu dokonce i odtáhnout auto, které bylo psané na její firmu.

Pak tvrdila, že mobilheim, v němž zpěvák aktuálně bydlí, platila manažerka, a chtěla po něm vrácení peněz. Když se pak Hůlka spojil s Emou Krahulíkovou (60), vypadalo to, že je spokojený. Ale i jejich cesty se rozešly a ze dne na den Hůlka Krahulíkovou vyměnil za její sestru Štěpánku Perkovou (54).

Ani v tomto případě nechtěl Hůlka prozradit, co za tím stojí. Každopádně fakt, že se rozhodl k tak razantnímu kroku, dokazuje, že šlo o něco opravdu závažného. Jelikož vystupoval převážně v projektech, které produkovala právě Krahulíková, skončil bez práce. Určitě se tedy nejednalo o maličkost, ale byl v tom daleko silnější spor.

Teď už ho má manželka v hrsti!

Když poslední manažerka onemocněla, rozhodl se, že nikomu zvenčí už své peníze dávat nebude, a zaměstnal manželku. To by bylo fajn, protože peníze by zůstávaly v rodině, pokud by ovšem měli práci. Takhle jsou oba bez příjmu, a ještě dal Hůlka své ženě velkou moc a kontrolu nad jeho penězi. A i když se cítí být šéfem, možná by se měl trochu bát.

Nejen že jeho mladou ženu může přestat bavit život v provizoriu, ale také fakt, že nemají peníze. Zpěvák, který si v muzikálu Dracula přišel na miliony, teď má evidentně hluboko do kapsy. Sám se nechává slyšet, že na barák nespěchají, ale je otázkou, zda souhlasí i jeho manželka s dcerou Rozárkou (2,5), která roste jako z vody.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama