Zůstává s ní patner jen kvůli prsům?

Herečka Aneta Krejčíková (28), kterou můžete znát ze seriálu Ulice, naznačila, že je možná její poprsí hlavním důvodem, proč momentálně žije se svým partnerem Ondřejem Rančákem (34). „Má rád větší prsa. To je důležité pro ženu, když žije s někým, kdo nastavuje zrcadlo, ve kterém se vidí hezky,“ uvedla herečka.

Také vás může zajímat ...

Proslýchá se ale, že sama své vnady příliš v lásce nemá a to především proto, že se má často stávat, že kvůli nim bojuje s bolestí zad. Dokonce prý uvažovala o tom, že si je nechá zmenšit, nicméně bojí se reakce Ondřeje.

Přece jen, ten je na větší objem hrudníku vysazený, a Aneta se tak obává, aby pro něj i s menšími prsy byla dostatečně přitažlivá..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...