Zuzana Kajnarová má průšvih!

Diváci nešetří kritikou

Kajnarová

Těžko říct, na co vsázela televize Nova, když nasadila nový krimiseriál Specialisté. Zda na napínavý děj, či obsazení zajímavých jmen, jisté je však to, že si od seriálu slibovala převratnou sledovanost.

Ta se ale nekoná a diváci se bouří, že se na takový odpad odmítají dívat. Zdá se, že ani krásná ZUZANA KAJNAROVÁ (34), na kterou tvůrci jistě chtěli nalákat převážně pánskou populaci, nestačí k tomu, aby si seriál našel své příznivce. Mnoho pánů naopak stačilo Specialisty pořádně zkritizovat.

Je to pro hloupé

Také vás může zajímat ...

„Po půlhodině jsem to vzdal, nedá se na to dívat. Je to určeno pro diváky s IQ tykve,“ zní jeden z mnoha nelichotivých komentářů a řada dalších jen přitakává. „Logika scénáře odpovídá leda tak lobotomii autora,“ rozčiluje se další zklamaný divák.Jiný se pak rozčiluje, že si Nova asi myslí, že jsme americkými seriály natolik zblblí, že nás mají Specialisté uchvátit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...