Zuzana Kajnarová má průšvih!

Diváci nešetří kritikou

Kajnarová

Těžko říct, na co vsázela televize Nova, když nasadila nový krimiseriál Specialisté. Zda na napínavý děj, či obsazení zajímavých jmen, jisté je však to, že si od seriálu slibovala převratnou sledovanost.

Ta se ale nekoná a diváci se bouří, že se na takový odpad odmítají dívat. Zdá se, že ani krásná ZUZANA KAJNAROVÁ (34), na kterou tvůrci jistě chtěli nalákat převážně pánskou populaci, nestačí k tomu, aby si seriál našel své příznivce. Mnoho pánů naopak stačilo Specialisty pořádně zkritizovat.

Je to pro hloupé

Také vás může zajímat ...

„Po půlhodině jsem to vzdal, nedá se na to dívat. Je to určeno pro diváky s IQ tykve,“ zní jeden z mnoha nelichotivých komentářů a řada dalších jen přitakává. „Logika scénáře odpovídá leda tak lobotomii autora,“ rozčiluje se další zklamaný divák.Jiný se pak rozčiluje, že si Nova asi myslí, že jsme americkými seriály natolik zblblí, že nás mají Specialisté uchvátit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...