Zuzana Kajnarová: Opravdu drsná žena

Kajnarová

Tvrdým policejním výcvikem prošla Zuzana Kajnarová vzhledem k seriálu Specialisté, kde se objevuje coby nekompromisní kapitánka Zuzana Májová. “Učili nás, jak zneškodnit člověka, abychom nepůsobili rozpačitě,” vypráví maminka Rozárky (8) a Františka (6).

“Jak držet pistoli, jak s ní běhat a podobně. Líbí se mi, že vypadám drsně, což by od ženy a blondýny nikdo nečekal. Bylo to vzrůšo,” dodává a je zřejmé, že ji kurs, který absolvovala kvůli roli policistky, zaujal.

Také vás může zajímat ...

V Policii Modrava přijala opačnou úlohu, zahrála si učitelku, kterou topili ve vaně. Skutečně to podstoupila. Vzhledem k tomu, že šlo o riskantní natáčení, byl domluven signál, že nebude-li to už moci vydržet, plácne herce, který ji topil.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...