Zuzana Norisová: Má snad tajného milence?

Norisová se v Čechách prosadila televizními seriály Policie Modrava a V.I.P. vraždy. Před filmovou kamerou se objevuje jen sporadicky, naposledy hrála v úspěšném snímku Ve stínu s IVANEM TROJANEM (54) před šesti lety.

Půst si vynahradila hlavní rolí v krimikomedii podle Marie Poledňákové Ten, kdo tě miloval, která právě přichází do kin.

Také vás může zajímat ...

Experiment se seancí

Rodina pozůstalých ve filmu řeší smrt otce – policisty, který jejich snahu sleduje jako duch. Téma „Hopkirka“ není herečce úplně cizí, přiznala totiž, že v mládí absolvovala několik spiritistických seancí. Měla prý přitom několik velmi zvláštních a děsivých zážitků, které ji přiměly tyhle experimenty navždy opustit.

Sympatická herečka většinou pracuje v Čechách, při natáčení druhé řady seriálu Policie Modrava strávila na Šumavě skoro pět měsíců.

Na rodném Slovensku má přitom nejen kolegy z vokální skupiny Fragile, se kterou příležitostně vystupuje, ale i manžela ADRIANA RAJTERA (50) a syna MICHAELA (12).

Pronásledoval ji

Často se tak objevuje otázka, jestli by se jako umělkyně na Slovensku neměla také dobře. Nebo je za jejími pobyty v Česku ještě něco jiného? Herečka je na vrcholu sil.

Ačkoli se v mládí potýkala s anorexií, vypadá výborně a na nezájem mužů si určitě nemůže stěžovat.V jednom z rozhovorů uvedla, že ji před časem dokonce obtěžoval stalker, tedy fanoušek, který úporným sledováním a snahou o kontakt překračuje všechny meze slušnosti.

Věc se jí sice podařilo vyřešit bez zásahu policie, ale příjemný zážitek to jistě nebyl.

Nemá dost sebedůvěry?

Sonina sestra Zuzana si svého času užila své se synem známého moderátora DAVIDEM KRAUSEM (38), jehož dvoření ale mělo spíš podobu trapných uměleckých pokusů. Sestry Norisovy zkrátka mají pro opačné pohlaví neodolatelné kouzlo, a za častými pobyty Soni v Čechách se tak klidně může skrývat i nějaká ta avantýra.

Herečka přitom nijak neoplývá sebevědomím.Přiznala, že první den každého natáčení je pro ni hotovým utrpením.

Zpočátku si prý nevěří a nějakou chvíli trvá, než si zase zvykne na češtinu.

Bere práci kolegyním?

Dalším argumentem proti její časté nepřítomnosti doma by mohl být její třináctiletý syn.O prázdninách někdy bývá s matkou na natáčení, ale může občasná společnost nahradit dospívajícímu stálou přítomnost matky?Navíc při práci, kdy se mu jistě nemůže věnovat pořád? A je tu také možná nevraživost ze strany českých hereček.

Norisová sice tvrdí, že do očí jí to ještě niky nikdo neřekl, ale názory, že slovenské herečky připravují ty naše o práci, se občas objevují.

Rodina až na druhém místě

Popularita Soni Norisové u nás v poslední době roste. Přesto o přestěhování vůbec neuvažuje. Podle jejích slov jí vyhovuje stav, kdy má rodinu na Slovensku a do Čech může jezdit za prací. Těžko říct, jak to vnímá její manžel. Herečka tvrdí, že žárlivost nemá v jejich vztahu místo. Ovšem zároveň dodává, že lehká žárlivost jako občasné koření vztahu není k zahození.

Jen, aby to s tím kořením nepřehnala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...