Zuzana Slavíková: Musela odložit dceru

Každý z nás má vzpomínky, které by nejraději úplně vytěsnil z hlavy. Zuzana Slavíková (53) nerada myslí na těžké období, kdy se musela uchýlit k tomu, že na čas odložila svou dceru Báru (18).

„Měla jsem sice plat z divadla, ale ve dvou měsících jsem musela dát dcerku ke kamarádce na hlídání, protože jsme tenkrát neměli ani na zaplacení bytu,“ přiznala Slavíková.

Také vás může zajímat ...

Třela bídu s nouzí a rodině nepomohl ani manžel Tomáš Čisárik (50), kterému prý dlužili za rok práce. Teď už se má naštěstí dobře i díky tomu, že dostala roli v seriálu Ulice. Tehdejší složité období ji ale musí dodnes pořádně bolet.

Kdyby totiž tenkrát nedostala šťastnou náhodou kšeft v podobě moderování soutěže Nejslabší! Máte padáka!, asi by dcera řekla poprvé „mami” úplně jiné ženě, než jí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...