Zuzana Slavíková: Obličej plný modřin

Hvězda ze seriálu Ulice ZUZANA SLAVÍKOVÁ (53) pořádně šokovala své herecké kolegy, když se na party Divadla pod Palmovkou ukázala s obličejem plným modřin. Objevily se dokonce spekulace, zda je v manželství s TOMÁŠEM ČISÁRIKEM (51) všechno v pořádku. Naštěstí však o žádné domácí násilí nešlo.

Pomůže make-up?

Také vás může zajímat ...

Slavíková rozpačitě vysvětlila, že byla na kosmetickém zákroku, kde jí odstraňovali žilky ve tváři. „Vůbec jsem netušila, že to může dopadnout takhle,“ lituje zkrášlující operace herečka.

Pro krásu se sice musí trpět, ale tyhle skvrny horko těžko skryje i ten nejlepší make-up. A kdoví, zda si na porušenou pleť Slavíková může vůbec nějaké líčení nanášet. Jak s takovým handicapem bude hrát v divadle a točit seriály? Nepřijde kvůli tomu o role? Snad jí po zákroku nezůstanou ošklivé jizvy, když je její pleť tolik citlivá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...