Zuzana Slavíková: Proč se dcera trápila?

Příliš pozdě! Až zpětně a po letech pochopila herečka Zuzana Slavíková (51), že se její dcera Bára (17) v dětství trápila. Hvězda seriálu Přístav se dcerku snažila odjakživa vést k herectví.

Bára jako malá hrála v divadle, a prkna, která znamenají svět, si zamilovala. Aspoň její matka o tom tehdy byla přesvědčena. Jenomže všechno bylo jinak! Dívenka to jednou nechtě prozradila. S dětskou upřímností pověděla, že by vlastně asi nechtěla dělat tohle povolání – protože až bude jednou maminkou, její děti by zůstávaly večer samy doma a bylo by jim smutno.

.. Herečku zamrazilo! Tahle dávná výčitka jí bude navždy znít v uších. Bára dnes studuje střední školu a herečka se z ní pravděpodobně nestane. .

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...