Zvažuje útěk do ciziny?

Před nedávnem zpěvačka Tereza Kerndlová (31) prozradila, že prodělala náročnou operaci děložního čípku, kdy jí dokonce hrozila rakovina. Vypadá to, že v okamžiku, kdy si herečka sáhla na dno a bála se o svůj život, přehodnotila své priority a začíná uvažovat o tom, že by opustila Česko.

Její záměry navíc podporuje fakt, že má půvabná zpěvačka jižanské kořeny a temperament jí stále táhne k zemím, kde panují vyšší teploty a jiná mentalita. Na svém profilu na sociální síti fanouškům neustále ohlašuje, že odlétá pryč, protože jakmile se zde ochladí, nemůže tu zůstat.

Také vás může zajímat ...

„Bude zima jako prase, ale zítra budu zase v teple,“ vyjádřila se expresivně pod fotografii ve svetru a teplé beranici. Její tvorba je úspěšná i za hranicemi, takže by krásná zpěvačka rozhodně neměla problém o to se uplatnit i v cizině.

Bude to právě tato zima, která Kerndlovou nadobro vyžene z rodné země? I tak už tráví u moře více času než doma, takže by se toho příliš mnoho nezměnilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...