Zvedá jí sebevědomí tajný ctitel?

Stěžuje si na to, že v karanténě strašně ztloustla a otekla, a proto nemůže na veřejnost. Zpěvačka Petra Černocká (70) podle svých slov zažívá velmi smutné období.

Zpěvačka se mužům vždycky líbila

Také vás může zajímat ...

Pořád se jí nechce ven mezi přátele, natož snad aby hrála nebo zpívala. Má o sebe strach, neboť už patří do rizikové skupiny. Jenže kvůli tomu, že se skoro vůbec nehýbe a jenom jí.

Sama údajně prohlásila, že vyjít ven, tak ji stejně nikdo nepozná. Možná je ale také všechno úplně jinak. Co když Černocká před fanoušky něco tají? Nedávno se totiž objevila infor mace o tom, že se nepohodla se svým manželem Jiřím Pracným (67).

Uteče se ctitelem?

A dokonce i její nejbližší údajně vědí proč. Na svůj věk Černocká rozhodně nevypadá a stále má hodně nápadníků. A jeden z nich jí měl začít lichotit víc, než je zdrávo a společensky přípustno.

Slovo dalo slovo, a protože si začali podle všeho lézt s mužem na nervy, rozhodla se trochu si zalaškovat. Že by Černocká podlehla lichotkám a utekla za jiným? Doufejme, že ne. Určitě se jedná jen o menší krizi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama