Zvěrokruh zdraví

Z astrologického hlediska je naše zdraví ovlivněno všemi dvanácti znameními zvěrokruhu. Zjistěte prostřednictvím toho svého, které části těla máte náchylnější k nemocem, a zabraňte tak jejich vzniku.

Také vás může zajímat ...

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani se rádi oddávají výzvám a vzrušení, milují adrenalin, ale fyzický i duševní stres, který si člověk sám vyvolá, může vést k bolestem hlavy, migréně, v kritických případech i k mozkovým příhodám. Zbytečně proto neriskujte.

POZOR NA: hlavu, mozek, tvář

Býk (21. 4. – 21. 5.)

I když na první pohled vypadají odolně, Býky snadno může srazit na zem prochladnutí, při kterém se často objevuje bolest v krku a také uší. Díky senzitivnější krční oblasti jsou někteří z nich vynikající zpěváci a hudebníci. Ženy často postihuje problém se štítnou žlázou.

POZOR NA: krk, uši, hrdlo

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Společenské Blížence nezřídka sužuje senná rýma, prochladnutí a kašel. Pokud je náhodou netrápí dýchací těžkosti, alergie a astma, mohou trpět náladovostí. Pokud jim někdo hodně ublíží, objevují se úzkosti a nespavost.

POZOR NA: plíce, paže a ruce

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Deprese bývají častým utrpením citlivých a senzitivních Raků. Hodně dbát by měli především na svou stravu, jinak jim hrozí žaludeční vředy, zažívací problémy, ale i nárůst hmotnosti. Žaludek je totiž jejich nejnáchylnější orgán k nemocem.

POZOR NA: prsa, hrudník, žaludek

Lev (23. 7. – 22. 8.)

I král zvířat má svoje slabosti, a to v té nejdůležitější tělesné oblasti – v srdci. Mocní Lvi podle hvězd často trpí vysokým krevním tlakem, zablokovanými tepnami a nepravidelným srdečním rytmem. Měli by dbát na zdravý životní styl.

POZOR NA: srdce, páteř, krevní obraz

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny musí bojovat se svou hmotností. Častěji než ostatní trpí poruchami příjmu potravy a problémy se žaludkem. Potíže se zažíváním bývají způsoby hlavně stresem a pocuchanými nervy. Pokud přijdou na způsob, jak zvládnout emocionální problémy, budou se jim zažívací potíže vyhýbat.

POZOR NA: břicho, střeva

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

I váhy sužují trávicí těžkosti, které mohou být způsobené ledvinami. Často mají ledvinové kameny, trpí nefritidou a mají oslabený vylučovací systém, což je velmi nepříjemné a dlouhodobé onemocnění často přecházející v chronické záněty. Pít velké množství tekutin je pro ně důležité.

POZOR NA: ledviny, nadledvinky, pokožku

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Některé hormony v krvi Štírů mohou proudit nepravidelně, což způsobuje jejich přebytek či nedostatek v těle. Jejich zdravotní problémy se tak týkají především pohlavních a reprodukčních orgánů včetně vylučovacího systému. Štír často musí řešit vznik cyst a zánětů.

POZOR NA: močový měchýř, pohlavní orgány, konečník

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nejvíce náchylná jsou u Střelce játra. Rovněž trpí na záněty sedacího nervu, revmatismus a nevyhýbá se mu ani zhoršené vidění. Střelec tak musí dbát jak na zdravou stravu a střídmost v alkoholu, tak i na pohyb a pravidelné cvičení.

POZOR NA: játra, stehna, zrak

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi by si měli dávat pozor na kostru a držení těla. Zvlášť náchylná jsou kolena. Hrozí jim zlomeniny, revma a zánět kloubů. Také by se měli vyhýbat intenzivním cvičením a dámy i vysokým podpatkům.

POZOR NA: kosti, kolena, klouby, zuby

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Protože trpí špatnou cirkulací krve, často se u nich objevují křečové žíly, anémie, v nejhorších případech i embolie. Nejlepším lékem na tyto problémy je zdravá vyvážená strava s vysokým obsahem železa.

POZOR NA: cirkulaci krve, žíly

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Citlivé Ryby se často obávají o své zdraví. Trpí na oslabený imunitní systém a mívají problémy s pohybovým aparátem. Nedostatek vápníku u nich vyvolává řídnutí kostí. Často mívají také ploché nohy a potíže s kotníky. Důležitá je tak u nich strava bohatá na vápník a dobrá obuv.

POZOR NA: chodidla, imunitní systém

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama