Zvládne se Trávníček postarat o miminko?

Bude dobrým otcem?

Brzy se ukáže, jak se herec ke svým otcovským povinnostem postaví.

Zdá se to být celkem nedávno, co jsme vás informovali, že legendární princ z pohádky Tři oříšky pro Popelku PAVEL TRÁVNÍČEK ( 65) se svou o pětatřicet let mladší manželkou MONIKOU (30) čekají po prodělaném potratu opět miminko.Mladá paní Trávníčková je ale jako lusknutím prstu už v pátém měsíci a dny do porodu se začínají opovážlivě krátit.

Zatímco Monika se na svou novou životní roli velmi těší, herec už tak nadšený být nemusí. Bude to jeho v pořadí třetí dítě a řekněme si upřímně, v pětašedesáti si většinou člověk chce užívat klidu a občasných návštěv vnoučat, nikoli nedostatku spánku, pláče a neustálé obezřetnosti.

Zdroj z blízkého okolí herce uvedl, že Trávníček nebýval v minulosti právě ukázkovým tatínkem a synové si ho moc neužili.

Také vás může zajímat ...

Zůstává tak otázkou, zda se tentokrát polepší a jestli bude mít dostatek energie na výchovu dalšího potomka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...