Zvládnou novou etapu života jako manželé?

Martinovu závislost překonali, další boj je čeká!

Když se herec Martin Preiss (47) potýkal se silnou závislostí na alkoholu, párkrát měl opravdu namále. Po celou dobu mu věrně a statečně stála po boku jeho žena, také herečka Martina Preissová (44). Jenže taková věc partnerské role změní a někdy se nemusí podařit najít znovu ztracenou rovnováhu.

Dostat se ze spárů závislosti trvalo Martinu Preissovi (47), který je teď součástí týmu seriálu Sestřičky Modrý kód, dlouhé roky. Za tu dobu si jeho žena, herečka ze Slunečné, Martina Preissová (44) prošla doslova peklem, kdy mnohdy jen bezmocně přihlížela, jak se její milovaný muž ničí a v podstatě se upíjí k smrti.

Také vás může zajímat ...
Oba jsou znovu ve středu zájmu diváků.

Z nejhoršího se jim ale podařilo dostat. Teď je však čeká další, a rozhodně ne snadnější boj, a to o udržení jejich manželství. Když si dvojice projde něčím takovým, nezřídka se stává, že se jejich vztah změní tak, že by Martin mohl svoji ženu vnímat spíš jako svoji zachránkyni a pečovatelku, než jako manželku.

Zakouká se v Sestřičkách do nějaké své kolegyně?

Na natáčení se navíc kolem něj pohybuje spousta krásný, mladých žen, které nejsou zatížené starostmi o jeho zdraví. Bylo by snadné podlehnout pokušení a zvýšit si tak sebevědomí tím, že je o něj jako o muže stále zájem. Čas ukáže, jestli manžele zkušenost stmelila nebo mezi ně vrazila nebezpečný klín.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...