Zvládnou překonat složitou manželskou krizi?

Nejsou jen m anželé, ale také tak trochu obchodní partneři. Moderátor Leoš Mareš (43) se se svou manželkou Monikou Koblížkovou (39) rád objevuje na společenských akcích a dokonce se proslýchá, že pokud je někam pozván, nabídky nepřijímá v případě, že pozvaná není i Monika.

Práce zatím na stále na prvním místě Bohužel, i když jsou spolu relativně často, i tak si zoufají, že společných chvilek sami pro sebe mají jako šafránu. Nedávno si třeba Leoš postěžoval, že sice často moderuje různé plesy, ovšem času na to, aby si na nich zatancoval s manželkou, moc nemá.

Také vás může zajímat ...

„Je mi to občas líto, když pak vidím na sociálních sítích záběry z různých plesů.

Na společných akcích
si na sebe příliš času
nenajdou.

Těch plesů, které moderuji, je však tolik, že to nezvládáme. Ale třeba se to časem změní,“ svěřil se moderátor, jenž si záměrně v letošním roce nenasmlouval tolik kšeftů, aby měl možnost i trávit čas se svými nejbližšími. Dítě jako zbožné přání Nebylo to ale jen kvůli tomu, jelikož s Monikou už dlouho plánují založení rodiny. Bylo to jasně nalajnované – nejdřív svatba a potom dítě.

Jenže, ačkoli na tom, aby miminko měli, pracují, zatím bez úspěchu. „Někdy je potřeba i štěstí,“ prozradil moderátor ve společném rozhovoru, který pro své příznivce udělali na sociálních sítích a odpovídali během na něj na jejich otázky. Sice to bral sportovně, ovšem nutno podotknout, že on sám je již dvojnásobným otcem synů Jakuba (13) a Matěje (10).

Celá situace je tak obtížnější pro Moniku, která stále nepoznala to štěstí stát se maminkou. Je to pro ni velmi citlivé téma I ona to ale zatím, alespoň před veřejností, bere s nadhledem. Sice doufala, že se během rozhovoru otázkám okolo plánování dětí vyhne, ale nakonec se tak nestalo.

„Podle mě se to moc naplánovat nedá,“ smutně podotkla a jako by naznačila, že se s Leošem snaží, seč jim síly stačí, ovšem bohužel jsou zatím neúspěšní. A čím déle to trvá, tím je to pro slavný český pár nepříjemnější.

Roste stres a společné intimní chvilky se postupem času stávají spíš povinností a snahou o to, aby se jim na těhotenském testu konečně objevily ty vytoužené „dvě čárky“.

Po svatbě mělo brzy
přijít miminko.

Řeknou si o pomoc lékařů? Pokud se to ale v dohledné době nestane, není vyloučeno, že budou nuceni celou situaci probrat s odborníky. Naštěstí je dnešní doba nakloněna spoustě alternativních metod, například je velmi populární umělé oplodnění. A jelikož bude Koblížkové v příštím roce již rovných čtyřicet let, nikdo by se nemohl divit, kdyby s podobným rozhodnutím příliš dlouho neotáleli.

Tuší, že času není nazbyt Koneckonců, třeba společně neplánují jen jedno dítě, ale rovnou dvě či víc. Leoš je sice dvojnásobným otcem, ale nikdy netvrdil, že si další potomky nepřeje, naopak je tomu hodně otevřený a touží po tom, aby s manželkou vychovávali i svoje vlastní děti.

Cítí se stále dostatečně silný, aby to zvládl a zároveň měl stále dostatek času i na své dva syny, kteří rostou jako z vody. A právě sledování toho, jak jeho synové pomalu dospívají, může být pro Moniku složité. Sice má s nimi dobré vztahy, ale samozřejmě je pro ni těžké žít s vědomím, že ona děti nemá a Leoš už má dvě.

Pomalu se tak začíná spekulovat, jestli v případě, že se nebude Koblížkové dařit otěhotnět i nadále, nezačnou zvažovat adopci. Přece jen mnoho slavných párů si takhle rozšířilo rodinu. Kdyby se tak rozhodl i známý český pár, klidně by jim to mohlo v budoucnu pomoci i s vlastními potomky.

Někdy se totiž stane, že když z páru toužícím po miminku opadne stres a vnitřně se začnou spokojovat s tím, že je adopce jedinou možností společného potomka, rázem se stane pravý opak.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...