Zvládnou se o sebe postarat?

Přijdou kvůli dítěti první vážnější neshody?

Příchod druhého dítěte je pro herecké manžele Patrika Děrgela (31) a Markétu Děrgelovou (33) událostí, na kterou se velmi těší. Kromě toho by je to ale mohlo dostat do pořádných potíží.

Tím, že by herec Patrik Děrgel (31), hrající v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, chtěl jednou mít velkou rodinu, se nikdy netajil.

Také vás může zajímat ...

A podle všeho si to přání s manželkou, herečkou Markétou Děrgelovou (33), která také účinkuje v Ordinaci, plní a letos k synovi Vavřincovi (4) přibude sourozenec. Jenže mít dítě, kromě jiných starostí stojí hodně peněz, a oni budou brzy oba bez práce.

Budou muset obracet každou korunu?

Seriál, který jim oběma v současnosti zajišťuje v podstatě jediný stálý příjem, během pár týdnů končí a jelikož jsou a velmi pravděpodobně i nadále budou, kvůli současným protiepidemickým opatřením, zavřená divadla, čeká mladé manžele nejspíš pořádně náročné období.

Až Markéta nastoupí na mateřskou, zajištění celé rodiny totiž padne na bedra pouze Patrikovi, a to je v době, kdy herci, kteří nemají práci v televizi, žijí z úspor, či jsou nuceni změnit profesi, vyhlídka, která by jen málokoho nevyděsila.

Uživit ženu a dvě děti bývá pro muže náročné i v normální situaci. Je tedy pochopitelné, že někteří lidé mají o manžele obavy. Existenční starosti už totiž dokázaly napáchat nenapravitelné škody v mnoha vztazích, které se až do té doby zdály být nerozlučné.

Když se k tomu navíc přidá stres z péče o dvě děti a nevyspání, může být na problémy zaděláno. Markéta se už v minulosti nechala několikrát slyšet, že si svými mateřskými schopnostmi není moc jistá a podle ní, ji kritizují i ti nejbližší příbuzní.

Narozením druhého potomka se tak nepochybně dostane pod ještě větší tlak, což k dobré pohodě v domácnosti určitě nepřispěje.

Všechny změny nemusí být špatné

Je tak víc než jasné, že letošní rok pro ně bude hodně přelomový a jejich okolí doufá, že to jako dvojice spolu dokážou zvládnout. Nicméně to bude za cenu velkých ústupků.

Patrik s Markétou vždycky byli hodně akční dvojice a do svých adrenalinových aktivit velmi brzy zapojili i malého Vavřince. S druhým dítětem jde ale všechno trochu hůř.

Třeba ale z nové situace získají něco dobrého a možná se pohnou k tomu, že se jako rodina přesunou mimo Prahu, o čemž už nějaký ten pátek uvažují. Minimálně životní náklady jsou mimo hlavní město jistě nižší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama