Zvláštní libůstka Gábiny Partyšové

Co si dopřává s manželem?

Gábina Partyšová s manželem.

Moderátorka GÁBINA PARTYŠOVÁ (38) nemá problém mluvit o svém soukromí a někdy možná toho na sebe prozradí víc, než by měla. Naposledy se například pochlubila tím, co jejího movitého manžela DANIELA FARNBAUERA (40) i ji dokáže pořádně nažhavit.

„Máme hrozně rádi, když se nás někdo dotýká,“ překvapila svým tvrzením moderátorka, a aby to zřejmě nevyznělo příliš odvážně, vzápětí dodala, že samozřejmě je pro ně nejlepší, když se navzájem dotýkají sami sebe.

„Máme večerní rituál. Buď si pustíme hudbu nebo televizi a masírujeme si většinou nohy a taky jiné části těla. Masáž nohou máme moc rádi, jak od nohou všechno začíná a jak po nich chodíme. Jsme takoví hodně dotykoví a máme to rádi.” Když mají tedy manželé možnost, jsou na masáži pečení vaření a nechávají se od profesionálů náležitě hýčkat.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...