Zvonky štěstí se po sedmi letech odmlčely

Rytmus byl její velká láska.

Zázračná holčička Dara Rolins (47) vystupovala poprvé v televizi v neuvěřitelných čtyřech letech. Od šesti let se věnuje zpívání intenzivně, v deseti vyjela na své první koncertní turné.

Píseň Zvonky štěstí, kterou znalo celé Československo a mnohým z nás zní v uších dodnes, nazpívala s Karlem Gottem v roce 1984. Dara se narodila roku 1972 v Bratislavě jako Darina Gambošová, což málokdo ví.

Také vás může zajímat ...

Když se v útlém věku dala na dráhu zpěvačky, rodiče ji raději přejmenovali na Rolincovou. A tak, když zpívala s Karlem Gottem Zvonky štěstí, měla už nové, elegantnější příjmení. Kdyby totiž konferenciér uvedl duet slovy: S Karlem Gottem nyní zazpívá malá Gambošová, znělo by to prapodivně.

V devíti letech vydala Dara první desku, které se prodalo dvě stě padesát tisíc kusů. Zázračnou dívenku čekal život plný slávy, obdivu i potlesku, ale měla poznat i jeho odvrácenou stranu. Dvojsečná byla už spolupráce s muzikantem Ladislavem Štaidlem (75), který tvrdí, že s tehdy velmi mladou dívkou spolupracoval i na milostném poli.

Při sebemenší zmínce o tom Dara zuří a zapřísahá se, že hudebník si to všechno vymyslel. Večírky za milion Dařina někdejší volba životního partnera všechny překvapila. Kytarista a zpěvák Matěj Homola (47) byl úplně jiný než ona, vyznával jiný hudební směr, jeho svět byl naprosto odlišný od Dařina.

Jak se říká, protiklady se přitahují. Pro kluky z Homolovy kapely Wohnout byl šok, když začal hudebník chodit s ikonou showbyznysu. „Jsou to naše dva světy, které si plují pokojně vedle sebe,“ řekla o tom zpěvačka.

Zatímco ona žila z firemních večírků a neostýchala se říci si za ně o slušné částky, on hrál jedinkrát pro společnost, která se zabývala obchodováním s banány, a měl z toho takové trauma, že si s kapelou stanovili pro hraní na dalších večírcích cenu milion korun, čímž účinkování na podobných akcích odzvonilo.

Zatímco on miloval cestování s batůžkem, Dara ho nenávidí. Takhle spolu jeli jen jednou, zpěvačka nikdy nezapomene na noc v hotelu plném blech. Tohle nemohlo fungovat. V březnu roku 2008 se Daře a Matějovi narodila dcera Laura (12).

„Už vím, co je pravé štěstí,“ řekla tehdy Dara. Setkání ve studiu „Moje rodina se rozpadla, nadobro,“ povzdychla si zpěvačka na podzim roku 2010, když se ukázalo, že muzikant si začal s jinou.

„Takhle jsem si to nepředstavovala,“ dodala. Vztah trval necelých pět let s tím, že procházel vážnými krizemi a ta poslední ho definitivně zlomila. Za zmínku stojí, že s Patrikem „Rytmusem“ Vrbovským, dalším svým osudovým mužem, se Dara seznámila v době, kdy čekala miminko s Homolou.

Setkali se ve studiu, tehdy je ani ve snu nenapadlo, že spolu jednou budou žít. „Byla jsem těhotná, s obrovským břichem, chlapci z kapely mi gratulovali a tehdy poprvé Patrikův kolega Ego vyslovil s lítostí: Sakra, a já jsem si myslel, že bys mohla být s Patrikem…“ Patrikův kolega měl zřejmě věštecké schopnosti, ale tehdy se tomu všichni jen zasmáli.

Nejznámější slovenský rapper vyrůstal s matkou a nevlastním otcem, až v osmnácti letech se dověděl, že jeho biologický otec je Rom. Právě po něm zdědil hudební nadání. S nevlastním otcem neměl malý Patrik právě ukázkový vztah, tatínka mu zastupoval děda z matčiny strany.

„Učil mě plavat, koupil mi kolo, viděl se ve mně,“ vzpomíná hudebník. „A to i přesto, že mámě zakazoval, aby se s mým biologickým tátou scházela, neměl ho rád.“ Na pódiu je cikán Dětství nebylo jednoduché, chlapcova matka neměla peníze, on sám se stal terčem šikany.

Naučil se lhát, tvrdil, že je Ital, vydával se i za Araba. Dnes už rapper považuje romskou krev za svou výhodu, protože si může vybrat, kterou tvář zvolí. „Když jsem na pódiu, jsem cikán. Impulzivní týpek, co se řídí srdcem.

Když jde o byznys, jsem bílej. Začnu přemýšlet a dám druhé straně najevo, že proti ní sedí seriózní byznysmen, ne vypatlanec,“ vysvětluje muzikant. Rytmus a Dara se sblížili v roce 2011. „Dohromady nás dal osud,“ líčila tehdy nadšená Dara.

Začátky byly jak jinak než natřené narůžovo. Ti dva spolu trávili každou volnou chvíli. Dara zářila asi tak, jako když se před lety zamilovala do Matěje Homoly. Ten se navíc vyjádřil ve smyslu, že vztahu Dary a Patrika „Rytmuse“ Vrbovského fandí, a tak zpěvačce spadl kámen ze srdce.

Tohle pro ni bylo důležité. Veškeré překážky tak zmizely oběma zamilovaným z cesty. Nebo to aspoň tak vypadalo… Rodiče nebyli nadšení Rodiče nezareagovali tak, jak by si Dara představovala. „Zkuste si někoho takového dovést domů a uvidíte.

Máma opakovala něco v tom smyslu, jestli si nemůžu najít někoho normálního, a táta, to už si ani nevzpomínám, ale nadšení to jistě nebylo,“ vzpomíná zpěvačka. Navíc mnozí v té době Daru s Rytmusem obviňovali z toho, že jejich vztah je mediální fraškou, pouhým divadýlkem pro objektivy fotoaparátů.

Oba zamilovaní brzy veřejnost přesvědčili o tom, že jejich úmysly jsou vážné. Začali spolu žít. A nežili si špatně, ostatně je známo, že rapper si libuje v luxusních automobilech a rovněž Daře není luxus cizí.

Postavili si i velký dům, tedy třípodlažní vilu na okraji Prahy. Stála přibližně patnáct milionů. Tehdy to vypadalo, že spolu zůstanou navždy, jenže jejich navždy trvalo jen sedm let. V březnu letošního roku oznámili rozchod s tím, že už několik měsíců je jim jasné, že spolu nemohou zůstat.

Dům za obvyklou cenu „Neuvidíte nás plakat ani házet na sebe špínu, žádná není. Rozcházíme se v míru,“ vyslovila se Dara na sociální síti. Uvedla, že se jejich vztah unavil. Těžko říci, co si pod tím slovem mají jejich fanoušci představit.

Rozchod nicméně neproběhl v takovém klidu a pohodě, jak zpěvačka zpočátku předpokládala. Rytmus, který se až nápadně rychle zamiloval do moderátorky Jasminy Alagič (31), zveřejňoval na své sociální síti mraky fotografií, jejichž úkolem bylo předvést novou lásku světu.

Daru to zabolelo a svěřila se s tím zase na své sociální síti. Reakce slovenského rappera na sebe nenechala dlouho čekat: „V první řadě začni žít svůj život a nestarej se o cizí životy. Zameť si před vlastním prahem a neplýtvej energií na cizí lidi, je to nepodstatné,“ odbyl ji bývalý partner.

Sám žije svůj život na sto procent, milované Jasmině koupil dům u Bratislavy za obvyklých patnáct milionů a vybavil ho postelí za neuvěřitelných osm set tisíc. Luxusní vila snů má dva dětské pokoje a krb obložený vzácnými kameny.

Jedná se mimo jiné i o vzkaz zhrzené Daře: To koukáš, jak jsem zamilovaný a jak jsem se plácl přes kapsu. Jenže i s Darou měli navenek všechno, možná jen jejich postel byla o něco levnější. Přitom se už několik let míjeli a trávili čas každý zvlášť.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama