Adéla Gondíková a Jiří Langmajer: Kvůli úspěchům v práci riskují rozchod

Partneři, nebo věční rivalové? Ničí si lásku!

Adéla Gondíková (43) a Jiří Langmajer (51) jsou oba natolik výrazné osobnosti, že jejich soužití může být plné nepředvídaných úskalí. I když to vypadá, že klidná Adéla proslulého bouřliváka zklidnila, dá se čekat velká krize.
Nasvědčoval by tomu i fakt, že Jiří Langmajer (51) patrně zvažuje svoji účast v dalším kole show Tvoje tvář má známý hlas. Říká si snad, že když tam byla jeho partnerka Adéla Gondíková (43), nesmí zůstat pozadu? A co jejich nedávná krize? Vždyť pří zkouškách na muzikál Ať žijí duchové „Langoš“ herečku okázale ignoroval a dokonce z divadla odešel bez ní.

Tráví spolu čas alespoň na jevišti.

Odolal dokonce i její rádoby vtipné žádosti o ruku při derniéře muzikálu Mamma Mia. Nesoupeří náhodou oba snad o to, kdo z nich bude úspěšnější? Takové vzájemné předhánění jejich vztah nemůže vydržet. A to není zdaleka všechno!

Adéla se svojí dcerou Nelou.

Krize už odstartovala

Už na jaře měli fanoušci Adély možnost zaznamenat, že něco není v pořádku. Zatímco ostatní soutěžící v show Tvoje tvář má známý hlas měli v průběhu natáčení jako oporu v hledišti někoho blízkého, na Adélu si její partner čas neudělal. Podporovat ji chodil její bratr Dalibor Gondík (47).

S bratrem Daliborem jsou pro každou legraci.

Kvůli práci herečku zanedbává

I když je Jiří Langmajer skutečně velmi vytížený, nějaký zájem z jeho strany by se hodil. Dříve, když o Adéle mluvil, říkal, že to byla právě ona, kdo ho zachránil před jeho destruktivním bouřlivým životem. A Gondíková by si skutečně jeho podporu zasloužila. Všichni přece vědí, že ani ona to neměla v životě jednoduché.

Přijde konec romance?

Poté, co ji opustil její manžel Ondřej Brousek (36), se kterým má dceru Nelu (13), si prošla vážnou krizí a dokonce si posteskla, že moc dobře ví, že už nikdy nebude mít normální rodinu.A s Jiřím je to jako na houpačce. Oba jsou velmi vytížení a říká se, že se doma téměř nevidí. Aby se prý vůbec potkali, nechávají se obsazovat do stejných her.

A jako vždy, Adéla při práci.

Svádějí krizi na práci?

Adéla a Jiří jsou ve věku, kdy by měli klidné rodinné zázemí ocenit a vážit si vzájemné blízkosti.
Oni se naopak neustále štvou po nových a nových rolích. Přitom o nedostatku financí to u nich zřejmě nebude. Spíš se zdá, že se začínají předhánět, kdo z nich bude úspěšnější. A právě to může navždy zničit jejich lásku!

Přijde svatba, nebo rozchod?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden