Vždy toužila po vztahu, kde létají talíře vzduchem

Vše nasvědčuje tomu, že si pod vedením svého milovaného manžela nikdy nikde nezahraje.

Herečka Lenka Termerová (73) si postěžovala, že ji manžel nechce obsazovat do svých projektů, aby jí ostatní nemohli vyčítat protekci. My jsme ale vypátrali, že všechno může být úplně jinak.

Sympatická Lenka Termerová (73) je u fanoušků zapsaná především jako skvělá seriálová herečka. Ať už se budeme bavit o kdysi tak úspěšném cyklu Žena za pultem nebo o Rodinných poutech, ve kterých hrála Jiřinu Rubešovou.

V seriálech se pohybuje celá rodina

Navíc se v seriálovém prostředí pohybuje celá její rodina. Lenčin manžel Moris Issa (75) několik let režíroval diváky velmi oblíbenou Ordinaci v růžové zahradě 2 a jejich syn Filip Issa (42) se zase podílel jako střihač a konečné podobě mnoha dílů.

I proto je přinejmenším podivné, že si Lenka jako ostřílená seriálová herečka nezahrála v projektech, které měl pod svou

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden