Akční hrdina, který laškoval s asistentkou i mafií

Nebál se postavit ženě ani mafii. Co bylo horší?

Ve filmech býval Steven Seagal (70) neohroženým hrdinou. Ale dnes? Je hercem s pošramocenou pověstí. Několikrát stanul před soudem. Jeho asistentka ho obvinila ze sexuálního obtěžování. A zaplést se měl i s mafií.

Vždy platil za sympaťáka. Steven Seagal (70), rodák z Michiganu, je chlapík s indiánskými rysy. Zvládá mnoho profesí, je úspěšným hercem, režisérem a scenáristou i bluesovým zpěvákem. A opomenout nesmíme jeho mistrovství v bojových uměních.

Díky tomu se stal jedním z nejpopulárnějších akčních hrdinů legendárních filmů. Dnes už je na tom trochu jinak. Nějaké to kilo navíc mu už neumožňuje metat kotrmelce a kopat metr vysoko. Několik žen ho navíc obvinilo

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden