Alkoholička, která pije vodu

Do světa filmu jí pomohla noha.

Nejslavnější alkoholička na světě je ve skutečnosti zapřisáhlou abstinentkou. Přitom se i u nás v Česku říká: „Pije jako Sue Ellen.“

Její jméno vám možná nic neřekne, zato uvidíte-li její fotografii, v hlavě se vám rozsvítí: je to Sue Ellen z Dallasu! Krásná Linda Gray (83) pochází z kalifornského města Santa Monica a vyrůstala v rodině, která vlastnila hodinářství, ona ale snila o zcela jiné, daleko zajímavější budoucnosti.

V pěti letech však onemocněla dětskou obrnou, lékaři navrhovali ji po krk zasunout do takzvané železné plíce, v níž byli někteří nešťastníci uvězněni dlouhé roky. Rodiče zvolili raději alternativní léčbu skládající se z neustálého cvičení. Dívenka se nakonec

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden