Jaké skrývá tajemství?

Jindy mírná herečka se s tím tentokrát nepáře! Nemá důvod...

Celé roky působí herečka Marika Šoposká (33) jako roztomilá naivka Bibi v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Diváci ji milují, ale v reálu je úplně jiná.

Poslední dobou se proslýchá, že jim to se zvukařem Petrem Čechákem (42) ve vztahu moc neklape. A fanoušci hned spekulují, kde je chyba. Teď to vypadá, že by příčinou mohla být její tvrdá a nekompromisní povaha.

V seriálu Oktopus je pěkně nerudná.

V novém seriálu Oktopus, kde hraje detektivku Fáberovou, se Marika Šoposká (33) ani jednou neusměje a vypadá to, že je taková i ve skutečnosti. Alespoň podle vyjádření režiséra Jana Pachla (45), který prohlásil, že všechny herce vybíral podle jejich skutečných povah, aby nemuseli zase tak moc hrát!

Tenhle milý úsměv její tvář nezdobí pořád.

To může Šoposké pochroumat její báječnou pověst něžné, milé a veselé ženy. Že by byla opravdu takový studený čumák, který dělá akorát dusno? Ona se hájí tím, že jde přece jen o seriál, a realita je někde jinde.

Ať tak či onak, i když se pán domu možná nepopadá smíchy za břicho, tělo, které si vedle sebe hýčká, rozhodně stojí za to. Což dvojnásobná máma Šoposká dokázala nedávno fotografií svého pozadí, které na fanoušky nestoudně vystrčila. Možná chtěla všem ukázat, že nudná, usedlá a nezábavná rozhodně není!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden