Ani jeho žena ho nezachránila

Milovali ho diváci po celém světě. Ve skutečnosti se však ROBIN WILLIAMS (†63) potýkal s depresemi, které ho přivedly k sebevraždě. Nepomohla mu ani láska.

Od dětství tíhl Robin Williams (†63) k herectví, což se ale moc nelíbilo jeho otci, úspěšnému manažerovi, který pracoval ve známé automobilce Ford.

Když Robin přebíral před lety svého prvního a jediného Oscara za roli psychiatra ve snímku Dobrý Will Hunting, vzpomněl ve svém proslovu, jak tatínek okomentoval jeho rozhodnutí stát se hercem: „Nádhera! Najdi si nějaké zaměstnání, kde vyděláš nějaké peníze. Třeba jako svářeč.“

Ničily ho závislosti

Ve svém synovi se ale velmi mýlil, protože z Robina se stal vynikající komik, který si dobyl zaslouženou slávu. Pro svou práci

Zbývá vám 61% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden