Balada trvala šťastných devět let

Evelyna Steimarová (78) se s Bolkem Polívkou (74) dala dohromady při natáčení filmu Balada pro banditu. „Na place tam pod stromem seděl nosatý kluk, o kterém mi řekli, že je to moc dobrý herec z Brna, a koukal na mě pronikavýma modrýma očima. Byla jsem ztracená,“ vzpomíná herečka.

Svého času patřila Evelyna Steimarová (78) k našim nejkrásnějším herečkám. Muži na ni stáli doslova frontu. Dokonce s druhým manželem otěhotněla ještě dřív, než se rozvedla s prvním! Její osudovou láskou se však stal herec Bolek Polívka (74).

Do roka měli dceru

Láska mezi nimi byla vášnivá. Evelyna krátce po seznámení s Bolkem otěhotněla a do roka se narodila dcera Anna (44). Bolek po letech k její fotce ve své knížce napsal:

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden