S čím se její ex nemůže srovnat?

Ačkoli je jejich vášnivá láska už dávno minulostí, staré křivdy zjevně stále nebyly zapomenuty.

Mezi herečkou ze seriálu Dobré zprávy Lucií Benešovou (49) a hercem ze seriálu Jedna rodina Filipem Blažkem (50) bublá nečekaná žárlivost. Co se mezi nimi stalo a jen těžko se to bude řešit?

Filip Blažek (50).

Spojuje je společný syn Lucián

Je tomu už šestadvacet let, co se Benešové a Blažkovi narodil syn Lucián (26). Spolu ale vydrželi jen do chlapcových prvních školních let. Pak přišel rozchod, který nikdo nečekal.

Kvůli synovi se ovšem dlouhá léta snažili najít společnou řeč, i když to pro ně bylo těžké. Dnes už je ale Lucián dospělý a na povrch vyplouvá pravda. „Chováme se k sobě jako kolegové,“ naznačila před časem Benešová, jak to mezi nimi funguje.

Blízko k sobě po letech nemají

Ani po letech se z nich tedy nestali kamarádi, kteří by společně třeba někdy zašli na kávu. Chyba bude nejspíš na straně Blažka. Ten se totiž v poslední době trápí a užírá výčitkami. Ačkoli je totiž Lucián dospělý, se svou rodinou tráví čas.

S mámou čas tráví, na tátu zapomíná

Jenže bohužel jen s maminkou a jejím manželem Tomášem Matonohou (54). Dokonce spolu jezdí na společné dovolené. A to je něco, co Blažek jen těžko dokáže přenést přes srdce.

„Mohl by se mi ozývat častěji,“ posteskl si nedávo v rozhovoru. A právě fakt, že expartnerka má s jejich společným synem lepší a důvěrnější vztah, je pro něj obrovským trápením a důvodem k velké žárlivosti.

U něj doma vládnou ženy

A to i přesto, že má Blažek novou rodinu. Před čtyřmi lety si vzal svou přítekyni, kosmetičku Jolanu (45), s níž má dcery Johanu (18) a Filippu (8). Jeho domovu tak vládnou ženy pevnou rukou. Blažkovi to ale nevadí, i když sám cítí, že ho mají omotaného kolem prstu.

O to víc mu ale samozřejmě chybí syn. Těžko však vrátit čas. Benešové výborné vztahy nejen s Luciánem, ale i s dalšími jejími dětmi také nespadly z nebe. Musela se hodně snažit, aby pouta udržela a děti s ní rády trávily čas i v době, kdy už jsou dospělé, a některé už dokonce mají i vlastní rodinu.

Dnes je ale za to šťastná. Blažkovi tak nejspíš nezbude nic jiného než se soustředit na děti, které má s manželkou Jolanou, a udělat vše pro to, aby se k němu rády vracely i v době, kdy už budou žít mimo domov.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden