Chodí snad se šamanem?

Takový guru dovede zařídit spoustu věcí...

Touží po nové lásce, a to zřejmě tak zoufale, že je ochotna pro ni udělat cokoli. Snad i kvůli tomu se Taťána Kuchařová (35) účastní zvláštních magických rituálů, které slouží k očistě duše.

Po drsném rozvodu s Ondřejem Brzobohatým (40) se evidentně rozhodla, že si najde muže, který bude opakem bohémského muzikanta. A to se jí nejspíš povedlo. Už nějakou dobu se spekuluje, že není sama.

Když nedávno pořídila nový byt na Vinohradech, říkalo se, že připravuje hnízdečko lásky. Prý by mohla chodit s mužem, který je moderním pojetím šamana. Něco jako duchovní rádce či vůdce.

Možná proto se, dříve rozmarná kráska, nyní dala na ezoteriku, účastní se různých rituá­lů, maluje si obličej jako ezo-žínka apod. Mnoho lidí si asi neumí představit krásnou a křehkou Kuchařovou, jak provádí jakési podivné tance a vyvolává duchy.

Pravda ovšem je, že na seancích se mnohé z toho praktikuje. Že by zákulisní šeptanda nelhala a její nový partner byl machr přes duchovno? Něco takového by od bývalé Miss World, která si vždy ráda užívala života v luxusu, čekal málokdo.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden