Bára Jánová: Strach o život

Hvězda seriálu Slunečná, který se stal nebezpečnou konkurencí Ordinace v růžové zahradě, má za sebou chvíle, které by už nikdy zažít nechtěla. Mladá žena o sobě delší dobu nedávala znát, nevycházela, nebyla aktivní na sociálních sítích, a tak o ni přátelé a fanoušci začínali mít strach. A právem.

Představitelka bezcharakterní Sylvy Popelkové ze Slunečné platí za studnici energie, nikoli za ustrašenou dívenku sedávající v koutě. “Nikdy bych nevěřila, kolik strachu a emocí přinese chřipka a čekání na výsledky testu na covid-19,” ozvala se konečně Bára Jánová s nervy drásajícím vysvětlením.

Milovaný partner Vítězslav Bečka (25) trpěl silnými bolestmi, všechny příznaky odpovídaly nemoci z nejobávanějších. Herečka se o něj obětavě starala, v tom problém nebyl, avšak nejhorší bylo čekání na výsledky testu, zda se jedná, anebo nejedná o onemocnění koronavirem.

„Přišly výsledky a je to opravdu jen chřipka,“ raduje se. „Konečně se můžeme v klidu vyspat. Bylo to šílený. Nicméně, co tě nezabije… Hlavně ať se to neopakuje,“ přeje si vroucně.

reklama
reklama

Komentáře