Bára Munzarová: Čeká ji hodně těžká volba

Ještě není Báře Munzarové ani osmačtyřicet a mnozí z jejího okolí tvrdí, že zřejmě letos skončí s kariérou. Veřejného života se údajně už několik týdnů neúčastní a do divadla odehrát představení prý chodí jako tělo bez duše.

Už ani s kamarádkami prý nikam nechodí. Bojí se nechávat maminku dlouho doma samotnou, aby se náhodou ještě něco nestalo jí. Je totiž kromě manžela její jedinou skutečně blízkou osobou.

Je třeba se starat

Maminka Jana Hlaváčová je velmi nemocná a prý je jí den ode dne hůř. Sužuje ji totiž nejen Parkinsonova choroba, ale prý i další nemoci, kvůli kterým ji prý denně přepadá úzkost, závrátě i pocity nevolnosti. Se svým manželem Martinem se Bára prý v péči o matku střídá, ale oběma už docházejí síly, a tak prý herečka přemýšlí o tom, že by odešla z divadla nebo hraní výrazně omezila.

Letos však má hrát i v novém českém filmu, který jí také zabírá spoustu času, a tak neví, co si počít. Rodina je pro ni vše a s penězi si prý žádné starosti nedělá, a tak je zřejmě jasné, zda si vybere kariéru, či matku.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama