Barbora Basiková: Otevřeně o mužích

Nemůže zpívat, nemá koncerty, a tak píše. „K psaní mě donutily moje holky. Když epidemie vypukla, psychicky mě to sejmulo,“ přiznává to, co už vědí úplně všichni. Zpěvačka koronavirovou pandemii snáší velice špatně.


„Ze dne na den všechny plány padly a já propadla totální panice, co budu dělat a z čeho žít. Nikdy jsem nebyla bez práce a bez peněz,“ zpovídá se Bára Basiková. Vrhla se na psaní, ostatně jednu knihu jménem Rozhovory s útěkem už před třiceti lety vydala. Nyní píše o tom, co dobře zná – o mužích.

Coby třikrát rozvedená žena ví o manželství víc než jiní. Popisuje, jak ji bezcitní partneři deptali. „Jeden manžel pije a podvádí mě. Další manžel hned po štědrovečerní večeři spěchá za milenkou, ale tvrdí mi, že je to dcera. Jindy dostanu dárek, který měla dostat jiná žena,“ dělí se zpěvačka o své neradostné zkušenosti z bývalých vztahů.

Během svazků posvěcených úředním razítkem poznala matka tří dětí hrubost, lež, nevěru, psychický teror i alkoholismus. Přesto to ani ve svém věku nevzdává a podle svých slov stále sní o někom, kdo ji vezme za ruku, upřímně a srdečně.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden