Moje sladké tajemství
Myslí její manžel pouze sám na sebe?
Myslí její manžel pouze sám na sebe?

Manželství herečky Ljuby Krbové (62), která je neodmyslitelnou součástí nekonečného seriálu Ulice, by asi jen málokdo označil za ideální. Se spisovatelem Ondřejem Neffem (75) prý totiž mají domácí spory na denním pořádku. A co sympatické herečce na jejím muži vadí snad ze všeho nejvíc?

echnu práci nechává na ní

„Ondřej o sobě tvrdí, že je feminista, čili zastánce ženský práv a rovnosti pohlaví, ale zeptejte se ho, jestli třeba ví, kdo máme doma ručníky,“ rozpovídala se Krbová o tom, že její manžel sice o takových věcech hezky mluví, ale realita je úplně jiná a on je prý doma tak trochu jako mimozemšťan, který veškerou práci nechává jen na ní.

Stal se z Ondřeje postupem času rýpal?

Navíc si stěžuje na dobu, kdy se Ljuba k domácím povinnostem dostane. Každý má totiž úplně jiný životná rytmus, a zatímco Neff je typický skřivan, co ožívá brzy ráno, Krbová se nejlépe pracuje pozdě večer. Jenže to manžela ruší.

Jak dlouho vydrží jeho rýpání?

Další věcí, která podle zdrojů z jejich okolí manželské pohodě nepřispívá je Ondřejovo neustálé rýpání. „Tuhle mi řekl, že jsem teď o osmdesát procent lepší než na začátku a mě to už čtrnáct dní leží v hlavě,” svěřila se Ljuba s tím, s jakými poznámky se musí vyrovnávat.

A přestože to pravděpodobně její muž nemyslí ve zlém, asi nikdo by se nemohl divit, kdyby jí jednoho dne definitivně došla trpělivost.

 

Související články
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Stále je krásná a má velké osobní kouzlo. Herečka Jana Švandová (77) má mnoho ctitelů, z nichž jeden má být pohádkově bohatý. Má u ní ale vůbec nějakou šanci? Mnozí žasnou nad tím, jak skvěle hvězda seriálu ZOO Jana Švandová (77) stále vypadá. Pokud někdo vynalezl elixír mládí, pak to musí být jedině ona. Herečka […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz