Moje šťastná hvězda
Nemocí se omezit nenechá
Nemocí se omezit nenechá

RUDOLF HRUŠÍNSKÝ (74) řeší jeden závažný problém za druhým. Nemoc mu nedá spát, navíc hrozí, že bude muset opustit svůj oblíbený seriál.

V nekonečné Ulici je už pěknou řádku let. Jeho postava patří mezi ty nejoblíbenější a diváci si bez něj seriál zkrátka nedokážou představit.

Jenže to zatím vypadá, že se to asi budou muset naučit. Rudolf Hrušínský (74) má totiž momentálně ze života hotové peklo a vypadá to, že své působení v seriálu bude muset dobrovolně ukončit.

Problémy s krví pokračují

Rudolfovi šlo několikrát dokonce i o život. Už v minulosti ho trápila nemoc krve, není to tak dlouho, co se zase ozvala. Přestože je to ale vážné a na hematologii je už jako doma, s herectvím stále neskončil. Lékaři mu však natáčení nedoporučují a nařizují mu klid.

Hrušínský je ale neposlouchá a jeho kolegové ho plně chápou a podporují. „Podívejte, pokud herec může chodit a dýchat, tak hraje. To už k tomu našemu povolání patří. Vždyť je to náš život.

Mám o něho samozřejmě strach, ale nejednala bych jinak,“ řekla herečka Zdena Hadrbolcová (83). Nejenže neposlouchá doktory, slavný herec totiž ignoruje i svou milovanou partnerku Helenu.

Varování všech ignoruje

Řekla mu, že se teď bude chvíli šetřit a musí si odpočinout. Jako kdyby ji však neslyšel. Vzal si věci na ryby a šel chytat štiky. Je vidět, že má vlastní hlavu i rozum a bude točit do té doby, dokud nepřestane dýchat.

A přesně tak to taky bere. Jenže kvůli tomu se má s přítelkyní dost často hádat. Herec je ale neblomný a pořád si stojí za svým, ostatně jako vždycky. Nejspíš si ale neuvědomuje, jaké trápení tím druhým způsobuje.

V Ulici tráví většinu času s Danou Syslovou (75), se kterou si padli do oka hned při prvním setkání. A i ona se o svého milovaného kolegu začala bát. Je to asi dva týdny, co ve štábu slyšela, že mají s Rudou problém, že je mu zle, něco mu nateklo či co, a že neví, co bude dál.

„Jak je ale vidět, Ruda se nezapře, má to v genech po otci, ten také pracoval do padnutí. Takoví my herci jsme. Hlavně, ať se to Rudovi nevymstí, ta pracovitost,“ vyjádřila se k situaci. Říká se, že kdyby ze seriálu odešel, nejvíce by se stýskalo právě Syslové, která si na něj za ty roky už zvykla.

Přestat se mu nepovedlo

Už několikrát se snažil Hrušínský přestat kouřit. Bohužel ani to se mu nepovedlo a mají ho kvůli tomu trápit i dýchací potíže. Snad si brzy uvědomí, že už není tak mladý a své zdraví si musí opravdu hýčkat. Divákům by jistě chyběl a peníze se také určitě hodí, ale stojí mu to za to?

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz