Barbora Jánová: Stará láska nerezaví

Neurčité podezření dostává konkrétní obrysy! Vypadá to, že hvězda Slunečné projevuje zájem o Jiřího Mádla (34).


Ti dva spolu už jednou chodili, a protože staré lásky nerezaví, není vyloučeno, že Barbora Jánová si na nadějného herce myslí znovu. Mádl je dobrá partie, peníze má, a nejenže se zatím nestačil rozvést, on se totiž ještě ani neoženil.


Poté, co mu dala kopačky půvabná Eva Josefíková (31), mírně zahořkl a sem tam si posteskne, že se cítí sám. To by byl panečku ženich! Ale jako většina chlapů, i Jirka potřebuje trošku postrčit. A tak se mu spanilá brunetka připomněla.


Když herec, mimochodem známý vtipálek, napsal na sociální síť ke své staré fotografii: „Já se vždycky uměl podívat na ženu tak, že se jí podlomila kolena,“ lstivá Jánová se ho obratem zeptala, zda se ženám nepodlamovala kolena spíš smíchy.


„Moc se nesměj, rok nato jsi se mnou chodila,“ pohotově zareagoval hrdina filmu Snowboarďáci. Jánová si může zatleskat, vše se daří podle plánu. Hezky na sebe upozornila.


A protože se nedávno rozešla s básníkem Vítězslavem Bečkou (26), o čemž se psalo, ke všímavému Jirkovi tato informace jistě dospěla. Vymění kráska Bečku za Mádla? Úspěšný herec je za vodou, což o básnících většinou neplatí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden