Bláznivá svatba, bláznivá láska: Stella Zázvorková a Miloš Kopecký

Prý si byli pořád nablízku, a tak spolu začali chodit. Ale jak už to tak v životě chodí, Stella přišla do jiného stavu, a tak se konala svatba. Nevěstu tenkrát vezl ženich k oltáři na invalidním vozíčku, ač byla úplně zdravá – šlo jen o recesi. Jenže byli velmi mladí a při temperamentu, který oba měli, na manželství nebyl ani jeden připravený.

Stella Zázvorková a Miloš Kopecký pocházeli z noblesních pražských rodin, nicméně o šťastném dětství se rozhodně nedá mluvit ani u jednoho z nich. Rodina úspěšného architekta Jana Zázvorky žila v prostorném domě na Letné, s nádherným výhledem na Hradčany.

Zatímco s otcem si holčička rozuměla, na matku později vzpomínala jako na chladnou, nepříliš citlivou ženu, která dceři vyčítala, že není zdaleka tak krásná jako ona. Poukazovala na to, že

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden