Moje šťastná hvězda

Bojí se Kraus, že mu uteče za tanečníkem?

Moje šťastná hvězda

Povídá se, že během posledních let z manželství Jana Krause a Ivany Chýlkové vyprchala všechna láska a vášeň. Využije toho pohledný tanečník?

Jakmile spolu začali tančit, okamžitě se do sebe zakoukali. Herečka IVANA CHÝLKOVÁ (60) je z JANA TOMÁNKA (52) úplně vedle. Dokáže se udržet, nebo mu nakonec podlehne?

Herečka Ivana Chýlková (60) je jednou z největších favoritek letošní řady taneční show StarDance. Nejenže je oblíbená mezi televizními diváky, ale navíc si skvěle rozumí s tanečníkem Janem Tománkem (52).

To trochu znepokojilo jinak klidného a sebevědomého moderátora Jana Krause (70), který s ní tvoří už léta zamilovaný pár. Bojí se snad, že by mu ji

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden